Kozmik Beden Temizliği...

Bugün Star tvde Porf.dr Ahmet Maranki hocamızı dinledim.Yılda iki kez yapılan kozmik beden temizliğinden bahsetti.İlgimi çekti.Bende yapayım dedim ve internet sitesine girip baktım.7 günlük paket program olarak 8-15 Mart tarihinde Afyonda Korel Termal yapıyormuş.Kayıtları şimdiden başlamış.Eee biz oğluşu bırakıp oralara gidemeyeceğimize göre evde yapmalıyız diye düşündüm.Bu işlemi evde nasıl yapıcamı araştırırken aşağıdaki bilgilere ulaştım ve sizlerlede paylaşmak istedim.Belki sizlerde denemek istersiniz.Biraz zorlu bir süreç en kötüsüde lavman yapılması.Bu kısmı beni düşündürüyor acaba yapabilcemmi diye.Aslında çok istiyorum pek çok hastalığada çare olabiliyor.İşte kozmik beden temizliği....

KOZMİK BEDEN TEMİZLİĞİ ne zaman, yılda kaç kez yapılır?

Kozmik beden temizliği yılda 2 kez yapılır. Sonbahar ve ilkbaharda dolunay olduğunda ayın çekim gücünden istifade ederek, vücudumuzdaki suları da çekeceğini düşünerek bu uygulama yapılır.

Vücudumuzdaki kalın bağırsaklar, safra kesesi, karaciğer, akciğerler, pankreas ve dalak gibi organlarımızı temizleyerek hücrelerimizi 10 yaş gençleştirebiliriz…

KOZMİK BEDEN TEMİZLİĞİ hangi hastalıklara karşı etkilidir?

KOZMİK BEDEN TEMİZLİĞİ, ölümcül hastalıklardan kanser, hepatit B.hepatit C, mide reflü, ülser, kalın bağırsak rahatsızlıklarında, hemoroit, safra kesesi taş ve kumlarında çok etkilidir.

Uygulayacağınız bu kürle bağırsaklarınızı, sindirim sisteminizi arındırarak rahatlatacaksınız.

KOZMİK BEDEN TEMİZLİĞİ hangi günlerde yapılır? Özel bir takvimi var mıdır?

Eylül, ekim kasım aylarında her ayın dolunay olduğu zaman ;gökteki ayın 9. da başlıyor, gökteki ayın 15.günü tam dolunay olduğu günde bitiyor.

KOZMİK BEDEN TEMİZLİĞİ diyeti, KOZMİK BEDEN TEMİZLİĞİ kürü nasıl yapılır?

Sabah: Lahana, havuç, yeşil elma ve kırmızı pancar bunun yanında mevsimine göre ıspanak, maydanoz, çiğ olarak katı meyve sıkacağı ile suları sıkılarak her sabah kahvaltı yerine 2 bardak vücut sıcaklığında içine 1 tatlı kaşığı zeytinyağı koyularak yudum yudum içilecek.

Not:Bu sebzelerin içindeki vitaminler yağda çözündükleri için zeytinyağı mutlaka konulmalı,aksi halde vitaminlerden yararlanmak mümkün değil.

Öğlen :mevsiminde olan sebzeler 5 dakika kadar hafif haşlanarak yenilecek suları da içilecek.

Akşam: salata , ve sebze çorbası tüketilecek başka bir şey yenilmeyecektir…

Son gece akşam yemeği yerine 1 su bardağı limon suyu ve 1 su bardağı zeytin yağını yudum yudum içilecek ve burundan nefes almaya özen gösterilecek ki yağ vücutta gezinsin ve bedeni temizlesin. Sabah kalkınca da lavman yapılacak.

Kozmik beden temizliği sırasında hangi besinler yenilmez? Kür boyunca yemememiz gereken yiyecekler nelerdir?

Ekmek , hayvansal gıdalar et süt yumurta, peynir ,konsantre gıdalar,şeker yenmeyecek siyah çay içilmeyecek…

7 gün boyunca lavman yaparak bedeni temizliyoruz..

Kaynamış Su ile Lavman detoks Uygulaması : İki buçuk litre su kaynayana kadar ısıtılır. Kaynayan su vücut ısısına gelene kadar soğutulur. İki kaşık limon suyu ve elma sirkesi ilave edilir.

Öncelikle bu karışımın yarım litresi, sulu lavman setinin torbasına doldurulur. Lavman setinin hortumunun ağzı hafifçe yağlandıktan sonra anüse sokulur.

Lavman setindeki suyun kalın bağırsağa dolması beklenir. Dolduktan sonra minimum 5 dakika su kalın bağırsakta bekletilir.

Erken boşaltım hareket refleksi oluşursa boşaltım yapılır. Daha sonra hazırlanan karışımın iki litresi lavman setine doldurulur ve lavman işlemi için hazırlanılır.

Uygulanışı: Bu aşamada diz üstü durulur ve öne yere doğru eğilinir. Hortum ve anüs yağlanarak veya kremlenerek hazırlanır. Lavman seti, içindeki suyun rahatça kalın bağırsağa akması için 1-1,5 m. yükseğe asılır.

Diz üstü durumda lavman setinin hortumu anüse yerleştirildikten sonra dirseklerin üzerine eğilerek alın yere değecek şekilde baş ve beden öne doğru yatırılır. Lavman setindeki bütün suyun kalın bağırsağa dolması beklenir.

Daha sonra duruş pozisyonu hiç bozulmadan, lavman seti anüsten çıkarılır. Bu işlemden 1 dakika sonra vücut önce sağ tarafa 5 dakika yatırılır. Sonra sırt üstü yatarak bacaklar yukarı doğru kaldırılır ve suyun kalın bağırsağın dibine doğru gitmesi sağlanır. Bu konumda mümkün olduğu kadar durulduktan sonra boşaltım yapılır.

Daha fazla bilgi içi,n prof.dr Ahmet Marankinin resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.Eşimide kandırabilirsem uygulamak istiyorum.Biraz zor olucak ama bakalım başarabilcezmi:))

www.maranki.com

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !